Dogoterapia

Dogoterapia? Co to jest ?

W słowach kilku pragnę Państwu przedstawić naszą EMI, suczkę rasy golden retriever, która jako nieliczna zdała egzamin z wynikiem bardzo dobrym i jest dopuszczona do pracy z dziećmi.

Kolejnym elementem tego „teamu” jestem ja – Asia – absolwentka kursów i szkoleń z zakresu Dogoterapii, Bezpieczneństwa w pracy z Psem oraz Profilaktyki Pogryzień, posiadaczka certyfikatów i zaświadczeń uprawniających do prowadzenia z Państwa pociechami zajęć grupowych i indywidualnych wraz z moją kochaną Emi.

2Gru2018

W piątek (30 listopada) odbyły się pierwsze zajęcia Dogoterapeutyczne w Tęczy Montessori w Gdańsku na ul. Guderskiego 26h.
Maluchy miały okazję poznać przyjaciółkę, która będzie ich teraz odwiedzała regularnie, dowiedzieć się jak prawidłowo karmić psa smakołykami, jak należy się przy psie zachowywać, ale także bawiły się z nią w ukrywanie i szukanie smaczków oraz obejrzały sztuczki, które zaprezentowała oczywiście Emi. Na koniec wszyscy mogli odwzorować swoje uczucia z tego spotkania na psiej karce oraz otrzymali psią naklejkę.

Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć w galerii na Facebooku @TeczaMontessori