Ceny, wyprawka

Rekrutacja

Rekrutacja w naszym żłobku trwa przez cały rok, w miarę posiadania wolnych miejsc.

Zapraszamy dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie, podczas którego omawiamy zasady i organizację pracy w środowisku montessori. Zdecydowani rodzice po zapoznaniu się ze regulaminem żłobka, podpisują umowę i wypełniają otrzymane dokumenty.

Drodzy rodzice!

Staramy się delikatnie wspomnieć, iż czesne które oferujemy, to zasadnicze minimum, aby pokryć podstawowe koszty utrzymania miejsca w naszej placówce w Gdańsku. Staramy się zapewnić przy tym jak najlepsze wyposażenie oraz wykształconą pedagogicznie kadrę. Dlatego nasze pomieszczenia wyposażone są m.in. w zatyczki do kontaktów, osłony zabezpieczające na kaloryfery w żłobku, barierki. Oświetlenie obiektu spełnia wszystkie niezbędne normy określone dla dzieci, zaś wszystkie użyte materiały i meble posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Każde dziecko posiada swoją szafkę na prywatne rzeczy oraz pościel, nocniki i leżaki są podpisane. Nasze pomoce/zabawki  również spełniają normy bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty i są w głównej mierze drewniane – (przykładowo jedna zakupiona pomoc często oscyluje w granicach od 150 zł nawet do 900 zł np. bloki z cylindrami). Zapewniamy jedną Panią opiekującą się piątką dzieci, maksymalnie ósemką w grupach żłobkowych. Zapraszamy 😉

Ceny w Żłobku

WPISOWE
GDAŃSK – opłata obowiązkowa
500rocznie

* W roku szkolnym 2023/2024 opłata administracyjna wynosi 500 zł.

Opłata administracyjna gwarantuje rezerwację miejsca w żłobku, obejmuje opłatę administracyjną, materiały dydaktyczne, plastyczne i higieniczne.

Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni (od dnia podpisania umowy).

Jest ona także płatna do 5-go września, w każdym kolejnym rozpoczynającym się roku żłobkowym/szkolnym. Obejmuje koszty materiałów dydaktycznych, edukacyjnych, plastycznych, higienicznych ale także spotkanie rekrutacyjne. Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni po podpisaniu umowy.

ABONAMENT
Standardowy
2000*miesięcznie

Czesne bez dofinansowań w żłobku od stycznia 2024r. to 2000,00 zł.

* Warto starać się  o przyznanie do 500zł na dziecko w prywatnym żłobku, z Gdańskiego Bonu Żłobkowego.

* Warto starać się  o przyznanie od 400zł – 1000 zł na dziecko w prywatnym żłobku z Dofinansowania do żłobka lub RKO.

Czesne obejmuje pobyt w dni robocze w godzinach 7.00 – 16.30.

Po podpisaniu umowy obowiązuje opłata WPISOWEGO/tzw. opłata administracyjna, gwarantująca rezerwację miejsca. Jest ona także płatna do 5-go wrzśnia, w każdym rozpoczynającym się roku żłobkowym/szkolnym. Obejmuje koszty materiałów dydaktycznych, edukacyjnych, plastycznych, higienicznych ale także spotkanie rekrutacyjne. Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni.

UBEZPIECZENIE
Opłata dodatkowa
40rok

Opłata obejmująca roczne ubezpieczenie NNW dziecka.

WYŻYWIENIE
Opłata dobrowolna
18,30dzień

Opłata za całodzienne wyżywienie dziecka.

Firma cateringowa oferuje posiłki dla dzieci wymagających specjalnych diet: bezmlecznej, bezglutenowej,  wegetariańskiej, ale także indywidualnej.

MENU udostępniane jest rodzicom z wyprzedzeniem na cały miesiąc.

Dzienna stawka żywieniowa to obecnie kwota 18,30 zł, zaś w przypadku diet specjalnych wynosi 20,20 zł.

Ceny w PRZEDSZKOLU

ABONAMENT
Opłata obowiązkowa
1500miesięcznie

Stały abonament miesięczny za pobyt dziecka w placówce.


Więcej informacji o Przedszkolu – w kontakcie indywidualnym i w zakładkach Przedszkole.

WYZYWIENIE
Opłata dobrowolna
18,30dzień

Opłata za całodzienne wyżywienie dziecka, bez diet.

KARNETY

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem -> PDF