Ceny, wyprawka

Rekrutacja

Rekrutacja w naszym żłobku trwa przez cały rok, w miarę posiadania wolnych miejsc.

Zapraszamy dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie, podczas którego omawiamy zasady i organizację pracy w środowisku montessori. Zdecydowani rodzice po zapoznaniu się ze regulaminem żłobka, podpisują umowę i wypełniają otrzymane dokumenty.

Drodzy rodzice!

Staramy się delikatnie wspomnieć, iż czesne które oferujemy, to zasadnicze minimum, aby pokryć podstawowe koszty utrzymania miejsca w naszej placówce w Gdańsku. Staramy się zapewnić przy tym jak najlepsze wyposażenie oraz wykształconą pedagogicznie kadrę. Dlatego nasze pomieszczenia wyposażone są m.in. w zatyczki do kontaktów, osłony zabezpieczające na kaloryfery w żłobku, barierki. Oświetlenie obiektu spełnia wszystkie niezbędne normy określone dla dzieci, zaś wszystkie użyte materiały i meble posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Każde dziecko posiada swoją szafkę na prywatne rzeczy oraz pościel, nocniki i leżaki są podpisane. Nasze pomoce/zabawki  również spełniają normy bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty i są w głównej mierze drewniane – (przykładowo jedna zakupiona pomoc często oscyluje w granicach od 150 zł nawet do 900 zł np. bloki z cylindrami). Zapewniamy jedną Panią opiekującą się piątką dzieci, maksymalnie ósemką w grupach żłobkowych. Zapraszamy 😉

Ceny w GDAŃSKU

WPISOWE
GDAŃSK - opłata obowiązkowa
500rocznie

* W roku szkolnym 2021/2022 opłata administracyjna wynosi 500 zł.

Opłata administracyjna gwarantuje rezerwację miejsca w żłobku, obejmuje opłatę administracyjną, materiały dydaktyczne, plastyczne i higieniczne.

Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni (od dnia podpisania umowy).

Jest ona także płatna do 5-go wrzśnia, w każdym kolejnym rozpoczynającym się roku żłobkowym/szkolnym. Obejmuje koszty materiałów dydaktycznych, edukacyjnych, plastycznych, higienicznych ale także spotkanie rekrutacyjne. Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni po podpisaniu umowy.

ABONAMENT
Standardowy
1255*miesięcznie

Czesne bez dofinansowań w żłobku w roku 2021 to 1335,00 zł.

Czesne bez dofinansowań w żłobku od I.2022 to 1450,00 zł.

* Warto starać się  o przyznanie do 500zł na dziecko w prywatnym żłobku, z Gdańskiego Bonu Żłobkowego.

* Miejsca pełnopłatne dotowane są także z Programu Maluch+2021. Czesne 1255 zł jest to kwota już pomniejszona o Program Maluch+ w 2021 roku, o kwotę 80 zł miesięcznie.

Czesne obejmuje pobyt w dni robocze w godzinach 7.00 – 16.30.

Po podpisaniu umowy obowiązuje opłata WPISOWEGO/tzw. opłata administracyjna, gwarantująca rezerwację miejsca. Jest ona także płatna do 5-go wrzśnia, w każdym rozpoczynającym się roku żłobkowym/szkolnym. Obejmuje koszty materiałów dydaktycznych, edukacyjnych, plastycznych, higienicznych ale także spotkanie rekrutacyjne. Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni.

UBEZPIECZENIE
Opłata dodatkowa
37rok

Opłata obejmująca roczne ubezpieczenie NNW dziecka.

WYŻYWIENIE
Opłata dobrowolna
14,50dzień

Opłata za całodzienne wyżywienie dziecka.

Firma cateringowa oferuje posiłki dla dzieci wymagających specjalnych diet: bezmlecznej, bezglutenowej,  wegetariańskiej i indywidualnej.

MENU udostępniane jest rodzicom z wyprzedzeniem na cały miesiąc.

Dzienna stawka żywieniowa to obecnie kwota 14,50 zł, zaś w przypadku diet specjalnych wynosi 16,50 zł.

Ceny w PONIATOWEJ

ABONAMENT
Opłata obowiązkowa
0*miesięcznie

Stały abonament miesięczny za pobyt dziecka w placówce.

Obejmuje podyt w dni robocze w godzinach otwarcia.

WYZYWIENIE
Opłata dobrowolna
dzień

Opłata za całodzienne wyżywienie dziecka. Istnieje możliwość wykupienia pojedyńczych posiłków.

Wyprawka

Abonament

Wyżywienie

Ubezpieczenie