Informacja główna o zapisach

Stało się.

W maju 2022r. otwieramy grupę przedszkolną przy ul. K. Guderskiego 26H (Gdańsk Jasień). Nasze Przedszkole powstaje w miejsce dotychczas funkcjonującej placówki żłobkowej, która ograniczy swoją działalność z dniem 30/04/2022.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny „Tęcza Montessori” prowadzi rekrutację do nowo-tworzonej grupy na rok przedszkolny 2021/2022. Mamy do zaoferowania miejsca dla dzieci zamieszkałych w gminie Gdańsk, które ukończyły 2,5 roku (czyli urodzone przed 01.11.2019). Nabór dotyczy dzieci w wieku 2,5-6 lat.

Dzieciom przyjętym do nowo-tworzonej grupy zapewniamy bezpłatne zajęcia dodatkowe (z dogoterapii, z języka angielskiego).

W przedszkolu powstanie 1 grupa dzieci, w przedziale wiekowym 3-6 lat. W przypadku zainteresowania rodziców, jest możliwość utworzenia także kilku osobowej grupy integracyjnej.

Przedszkole realizować będzie podstawę programową. Zajęcia prowadzone w przedszkolu będą miały charakter edukacyjno-wychowawczy,  a rodzice będą mieli możliwość konsultowania na bieżąco wszelkich aspektów z kadrą. W ramach realizowanego programu i narzędzi, dzieci będą miały możliwość nabycia kompetencji potrzebnych w dalszej edukacji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: gdansk@teczamontessori.pl oraz zgłoszenia przez formularz dostępny na:

Karta Zgłoszenia do Przedszkola